6 Nisan 2009 Pazartesi

İlk ailecek dışarı çıkış!

Cumartesi ailecek ilk kez dışarı çıktık.
Adres: Bilkent QuickChina. Bize daha önce ayda bir dışarıda yemek yediğimiz dostlarımız katıldı. Bu aslında ikinci dışarı çıkışım olsa da söz konusu 'çin yemeği' olunca akan sular duruyor. Amaç yemek yemek ve dostlarla keyifli bir sohbet olunca bir de hava güneşli ve sıcak, mutlu bir şekilde vardık Bilkent'e.

Nil'in mamasını yedirmiştim ama uyuyan güzel sadece 45 dakika dayanabildi. Uyandı-şişe suyunu kaynattırdık-mama yaptık, yedirdik. T.J gaz çıkartırken Nil kustu:)

Yine de ilk günkü kadar akıllı olmasa da babasına güvendi sanırım, idare ettik bir şekilde.
Miniğim Nil'e puset için oyuncak aradık ve Real'in alt katındaki oyuncakçıda bulduk.
Bir de küçük termos ve mama ölçü kabına ihtiyacımız var. Ne real-ne Tepe, hiç bir yerde bulamadık:(

Bugün ise hava çok boğucu, oysa sabah güneşli ve güzeldi. Sabahtan beri mama yiyoruz-kusuyoruz. Bir Miniğimin üstünü değiştiriyorum, bir kendimin:)
Keyfimiz yok pek:(

4 yorum:

gezicini dedi ki...

hay Allah üzüldüm bak. senin kız bu sefer fazla durmadı demek. olsun annesi sağlık olsun. zamanla herşey yolunda gidecek inşallah, sen merak etme..
sevgiler
gorki

Ozlem dedi ki...

Sorma Görkicim,
Cmtsi neyse ki TJ vardı. İki saat zor dayandık. 1 saat pusette etrafa bakındık.6.45 gibi evdeydik ve yine uyumamakta direndik:)

Sevgiler

kuzunun annesi dedi ki...

Yavas yavas alısacaklar henüz cok küçükler :)

havvanur dedi ki...

termos bebe giyimlerde oluyorbn miniço çocuktan aldım önce marka almıştım kırıldı sonraki 5 ytl acaip rahat oluyor biberonlarda ölçü kabımız:))pusetlerde yatak olunca yaşaın gezmeler bahar geldi tutmasın anneleri kimselerr açılın yollar bebekler geliyorr:)) sevgiler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...