30 Kasım 2011 Çarşamba

Kuaför * TJ-Özlem ilk kez dışarda!

Kuafor ile ilgili son bir not, burada kadın-erkek aynı yerde saç kestiriyor. Bizdeki berber ve kuaför ayrımı burada yok. Kuaförler de genelde kadın, söylemeden geçemeyeceğim.

Lindsaylere saat 4.30 gibi gittik, 5 gibi kendimizi dışarı attık. Gidelim dediğimiz de Nil'in de bizimle kapıya kadar gelip herkese Byeeee demesi içimizi acıtsa da, sonra kulağını kapıya dayayan  ve ağlama sesi duymayan Özlem içi rahat bir gece diledi.

Burada akşam indirimleri var. Montumu aldığım Marks da %40 a varan gece indirimi aynı geceye rastlayınca, hazır Nil de yok, dönüşde uğrarız dedik.

Fazla erken gitmiş olacağız ki, Christmas party nin yapıldığı yerde ilk 30 dakika bizden başka kimse yoktu. TJ ile Nil yokken 'Niloş bir saniye' ya da 'anneeee'  sesleri olmadan konuşmak pek garip geldi.

TJ lerin şirket bünyesinde çeşitli alanlarda 3-4 farklı grup var. İnsanları kaynaştırmak için bir kaç oyun düzenlendi. Biz saat 8.30 da kalktığımız için en eğlenceli zamanda ayrılmak zorunda kaldık aslında. Unutmadan isimlerin yazılı olduğu çekilişte TJ e de hediye çıktı. Hediyenin sahibi ise biz değil, bize bu geceyi hediye eden Lindsayler diye hediyeyi gönül rahatlığı ile onlara verdik.

Marks da ne var ne yok diye bakıp 1 battaniye başta olmak üzere ıvır zıvırlarla geceyi 9.30 ettik. Nil uyudumu acaba diye düşünürken bir baktık Lindsay'in çocuklar uyumuş, Nil Lindsay ile oyun oynuyor ve yorgunluktan ha sızdı ha sızacak.

İlk Niloşu birine bırakıp dışarı çıkma maceramız böylece sona erdi. Çocuklarla coşmuş, daha önce bir çok kez gittiğimiz ve Lindsay ve kocasını ve çocukları sevdiği için eğlenmiş. TJ de bile arıza çıkaran kızıma akıllı durduğu için bin kez ve Lindsay e Nil e bakmayı kabul ettiği için milyon kez teşekkür edip eve geldiğimizde saat 22ydi. Başka bir rekor daha.

Aferin Akıllı Kızıma....

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...